Domů » O reynaers

Reynaers Aluminium

Nejsme pouze dodavatelem ale také cenným partnerem pro architekty, zpracovatele, projektanty, koncové uživatele a firmy zabývající se solárními systémy.

Vedle široké škály standardních řešení vyvíjíme také řešení na míru jak pro rezidenční projekty, tak i pro komerční a průmyslové projekty. Naše vysoce kvalitní systémy vždy splňují vaše nejpřísnější nároky na komfort, bezpečnost, architektonické řešení a využití energie.

Systémy Reynaers Aluminium reprezentují prvotřídní kvalitu a splňují i ty nejpřísnější požadavky na pohodlí, bezpečnost, design a energetickou účinnost.

Rok založení
1965
Zaměstnanců
1 +
Počet zemí
25

#Život v udržitelné kráse

Poslání a cíle reynaers

Naším cílem je zhodnocení budov a zvýšení kvality životního a pracovního prostředí po celém světě. Toho dosáhneme společně s našimi partnery poskytováním inovativních a dlouhodobě udržitelných řešení hliníkových stavebních konstrukcí.

Odvaha

Přinášíme inovace

Při návrhu ideálního řešení máme odvahu hledat nové cesty. Jsme kreativní a inovativní. Díky vaší zpětné vazbě rosteme a posouváme se dopředu. Myslíme proaktivně a neustále se zlepšujeme.

Odpovědnost

Bereme na sebe odpovědnost

Staráme se o kolegy, partnery, dodavatele, společnost i planetu. Během každé spolupráce si zakládáme na vzájemném porozumění a respektu. Společně děláme ze světa lepší místo pro budoucí generace.

Vášeň

Dáváme ze sebe to nejlepší

Jsme plní energie a odhodlání být nejlepší v tom, co děláme. Máme vysoké cíle a vždy uděláme něco navíc, protože na tom, co děláme, nám opravdu záleží. Máme nadšení, kterým inspirujeme ostatní.

Soudržnost

Jsme jako skutečná rodina

Jsme přesvědčeni, že nejlepších výsledků dosáhneme, když spojíme své síly. Budujeme trvalé vztahy a pracujeme jako jeden tým. Chápeme, že pouze tak dosáhneme skvělých výsledků.

Společenská odpovědnost

Společnost Reynaers se zavazuje u každého svého rozhodnutí vždy zohlednit energii, bezpečnost, mobilitu / dopravu, využití materiálů a sociální závazky a stanovit konkrétní činnosti týkající se těchto témat.
Energie

 

Pomocí našich výrobků chceme snížit spotřebu energie budov. Naše firma Reynaers se zavázala navrhovat udržitelná řešení a vynakládá velké úsilí na výzkum a vývoj energeticky účinných systémů. Naše produkty tak disponují vynikající tepelnou izolací, vzduchotěsností i vodotěsností, a také rychlostí výroby díky její optimalizaci. Varianty máme pro každý typ stavby. Různých izolačních úrovní oken jsme dosáhli díky integraci nových materiálů. 

Bezpečnost

 

Chceme zaručit nejvyšší úroveň bezpečnosti budov. Abychom zaručili plnou bezpečnost našich systémů, podrobujeme je několika bezpečnostním zkouškám. Testy odolnosti proti nárazu měkkého a těžkého tělesa a odolnosti proti vloupání provádíme v našem Technologickém centru. Odolnost našich systémů proti střelám, těsnost a únik kouře nebo odolnost proti ohni testujeme v autorizovaných zkušebních laboratořích.

Mobilita

 

Každý rok opustí naše distribuční centrum téměř 6 000 plně naložených nákladních automobilů směřujících za našimi zákazníky v Belgii a v zahraničí. Abychom snížili ekologický dopad naší dopravy, neustále analyzujeme a optimalizujeme naše dopravní trasy. Vybíráme si dopravní partnery podle jejich dopadu na životní prostředí a podle hustoty jejich přepravních sítí v příslušném regionu.

Materiály

 

V Reynaers řídíme a podporujeme udržitelný výrobní proces. To se týká nejen našeho vlastního procesu výroby, ale i výrobních postupů našich klientů a dodavatelů. Díky našemu IT řešení ReynaFlow nabízíme systém inteligentní kontroly a řízení pracovních postupů, který optimalizuje výrobní procesy v oblasti „chytré výroby“. Toto digitální výrobní prostředí vytváří efektivní pracovní plochu.

Dalším druhem digitální udržitelnosti je inteligentní proces BIM (Building Information Modeling), který umožňuje zkoumat a řešit otázky udržitelnosti budov. Reynaers silně věří procesu BIM a jeho uživatele podporuje prostřednictvím modulů a rozhraní.

Vedle výrobního procesu dbáme na správné používání a recyklaci materiálů. Často také opakovaně využíváme palety a obalový materiál pro naše profily, abychom omezili spotřebu dřeva a kartonu.

Lidé

 

Lidé jsou pro nás důležití. Naši zaměstnanci dostávají velkou osobní podporu a jsou pravidelně školeni. Organizujeme interní vzdělávací programy, které zlepšují pracovní schopnosti a poskytují důkladnou odbornou přípravu novým zaměstnancům. Organizujeme a podporujeme různé akce a společná setkání. Například v sídle Reynaers pořádáme od roku 2007 každoroční celodenní společenskou akci nazvanou „Community day“.

Historie společnosti

V roce 1965 zakládá Jan Reynaers firmu Aluminium Construction Reynaers v Duffelu, v Belgii. Zaměřuje se na výrobu hliníkových oken a dveří klasickou metodou nově navrženým hliníkovým systémem. Tento nový vysoce kvalitní systém se snadno zpracovává, proto jej brzy začínají používat další zpracovatelé. První roky jsou těžké a každá koruna musí být investována s rozumem. Obrat se postupně začíná zvyšovat, a tak zakladatelé neztrácí víru. V roce 1969 vedou první kroky mimo Belgii.

Úspěch série profilů s přerušeným tepelným mostem, která byla vyvinuta v důsledku rostoucích požadavků na energetickou úsporu a tepelnou izolaci, vede k vytvoření NV Erap, společnosti pro výrobu izolace profilů.

S rostoucí poptávkou Reynaers stále rozšiřuje své aktivity v západní Evropě a zřizuje pobočky v Irsku, Německu, Francii a Velké Británii. Počátkem 90. let rozšiřuje Reynaers své působení do východní Evropy prodejem v Polsku, tehdejším Československu, Maďarsku, pobaltských státech, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině. V roce 1995 vzniká pobočka v České republice. S blížícím se mileniem v Reynaers pevně věříme v růst trhu ve Střední a Východní Evropě a na Středním východě.

V novém tisíciletí je expanze řízena založením nových poboček na Blízkém východě v Bahrajnu, Íránu a Indii a také nových kanceláří v Mongolsku, Thajsku, Austrálii, Izraeli a Kanadě.

Jelikož se Afrika stává novým důležitým strategickým místem, začíná firma prosazovat svá řešení prostřednictvím poboček v Egyptě, Alžírsku a Maroku.

V roce 2017 vzniká nové sídlo Reynaers Campus v belgickém Duffelu. Jeho součástí je i Experience Centre. V produktovém showroomu Experience Room můžete procházet kompletní nabídku našich produktů pomocí inspirativních digitálních aplikací. Pro plnohodnotný zážitek můžete využít Avalon, špičkovou virtuální realitu konfigurovanou speciálně pro architektonické aplikace, která vám umožní navštívit právě váš navrhovaný projekt.

#TogetherForBetter

Náš tým v české a slovenské republice

Oblast čechy

Jaroslav Šebek

Jaroslav Šebek

Area Sales Manager CZ

Milan Šívr

Technical Support

Oblast morava a slezsko

Jaroslav Šebek

Jaroslav Šebek

Area Sales Manager CZ

Lucia Schlosáriková

Technical Support

Slovensko

Milan Ďurčov

Milan Ďurčov

Area Sales Manager

Anastasiia Ivantsová

Anastasiia
Ivantsová

Back Office Referent

Zuzana Sille 2

Zuzana Šílle

Technical Sales Manager

Sídlo firmy v praze

Milan Masař

Executive Director

Lucie Jírová

Back Office Referent

Katarína Krakovská

Katarína Krakovská

Technical Support
and Marketing

Michal Kedziera

Michal Kedziera

Technical Support

Milan Kudláček

Milan Kudláček

Project Architect Coordinator

Spojte se s námi

Přineste inovaci do svého domova. Ozvěte se nám a my vám pomůžeme s výběrem.