Nový fasádní systém Paralline: dominantní prvek nebo nenápadný sluha?

Nový fasádní systém Paralline: dominantní prvek nebo nenápadný sluha?

Naše společnost představuje nový revoluční fasádní systém Paralline, který je ideálním řešení pro kombinaci elegantní estetiky a dnes stále řešené udržitelnosti. Již žádné kompromisy. Do tohoto systému jsme vložili přes 50 let zkušeností s výrobou hliníkových profilů.

Fasáda Paralline je ideálním společníkem pro jakýkoliv typ renovace či nové výstavby. Pro optimální energetickou účinnost lze za fasádní plášť Paralline připevnit izolační vrstvu. Při instalaci společně s našimi okny a dveřmi působí tato fasáda jako sluneční clona a pomáhá udržet v domě příjemnou teplotu. Společně tak snižují náklady na prohřátí nebo ochlazení interiéru.

Další z klíčových vlastností tohoto systému je jeho snadná demontovatelnost. Kromě toho jsou tyto produkty recyklovatelné, tudíž zanechávají minimální dopad na životním prostředí.

Jak vypadá fasádní systém Paralline

Produktová řada Paralline je velice multifunkční. Profily můžete umístit vodorovně nebo svisle. Na výběr máte z jemných nebo výraznějších variací hloubky nebo kombinaci různých stylů pro jedinečný vzhled. Možnosti designu jsou téměř nekonečné.

Všechny profily jsou navíc k dispozici v řadě vysoce kvalitních povrchových úprav jako jsou práškové lakování či elox, aby se dosáhlo vlastní barevné kombinace. Na vaší stavbě může působit buď jako dominantní prvek nebo nenápadný sluha.

Produkty Paralline jsou dokonalým společníkem pro vaši výstavbu či rekonstrukci, který podpoří udržitelnost vašeho projektu. Systém je velice snadno kombinovatelný s jakýmkoliv typem fasády, oken a dveří Reynaers. Rámy lze předem smontovat, takže na místě je možná rychlá instalace, kterou zvládne i jeden člověk.

Chcete zjisti více? Napište nám

Rádi vám poradíme s řešením ušitým na míru vašemu projektu. Ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře.

Sdílejte inspiraci

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Novinky

Pilíře a cíle Reynaers Group

Dlouhodobými cíli naší společnosti jsou udržitelnost a spokojenost zaměstnanců. Proto ve zprávě týkající se výhledů a vizí Reynaers Group nesmí ani jeden z faktorů chybět.

PŘEČÍST »

Spojte se s námi

Přineste inovaci do svého domova. Ozvěte se nám a my s vám pomůžeme s výběrem.