Posuvný systém MasterPatio vítězem ceny Red Dot 2021

Posuvný systém MasterPatio vítězem ceny Red Dot 2021

Red Dot Winner 2021

Naše společnost Reynaers Aluminium se letos poprvé účastnila světové designové soutěže Red Dot Design Award a hned slavíme úspěch. S hliníkovými posuvnými dveřmi MasterPatio jsme zvítězili v kategorii Interior Desing Elements. MasterPatio se tak objeví v prestižní digitální ročence Red Dot 2021 a na výstavě v centrálním sídle cen v Essenu.

„Návrh systému posuvných dveří MasterPatio dokonale kombinuje nejmodernější požadavky na udržitelnost s vynikajícím izolačním výkonem a jasným designovým stylem,“ to jsou slova poroty, která obdivovala kvalitu po všech stránkách.

Systém Reynaers MasterPatio získal ocenění Red Dot winner 2021
Systém hliníkových posuvných dveří Reynaers MasterPatio získal ocenění Red Dot winner 2021

Čím je hliníkový posuvný systém MasterPatio speciální

Posuvné dveře jsme vyrobili z hliníku, který splňuje nároky na tepelnou izolaci, akustiku, vzduchotěsnost i voděodolnost a zároveň dává stále dostatečný prostor pro moderní design a flexibilní využití. Toto inovativní řešení odráží současný trend v architektuře k maximalizaci denního světla a lze jej použít pro vysoce izolované, nízkoenergetické a pasivní domy. Optimalizovaný výrobní proces, recyklované polyamidové izolační tyče mezi extrudovanými částmi a důmyslné komponenty připravené k montáži. To je jen pár z klíčových výherních vlastností hliníkových dveří MasterPatio.

Čisté linie posuvných dveří jsou ideální volbou do moderních interiérů, kde dávají vyniknout vlastnímu stylu místnosti, kterému se přizpůsobí. Dochází k nabourání hranice mezi okolním světem a domácností. Zdi tak už nejsou překážkou a skleněné stěny mají být využívány jako zdroje světla a šetřiče energie, nikoli jejich nepřátelé.

„Návrh systému posuvných dveří MasterPatio dokonale kombinuje nejmodernější požadavky na udržitelnost s vynikajícím izolačním výkonem a jasným designovým stylem,“ komentovala své rozhodnutí porota.
„Návrh systému posuvných dveří MasterPatio dokonale kombinuje nejmodernější požadavky na udržitelnost s vynikajícím izolačním výkonem a jasným designovým stylem,“ komentovala své rozhodnutí porota.

reddot design award

Ceny Red Dot se udělují již od roku 1955 v německém Essenu, kde bude probíhat i výstava oceněných kousků. Ta se uskuteční letos i v digitální podobě. Může ji shlédnout každý milovník designu, nových tvarů a inovací, aniž by musel absolvovat cestu přes hranice. Každoročně jsou oceňovány výrobky ve zhruba 50 kategoriích, kam je mohou designéři a výrobci hlásit. Kromě toho je tu možnost i pro začínající návrháře, kteří se mohou zapojit do losování o jeden z 50 bezplatných registračních míst.

Sdílejte inspiraci

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Novinky

Pilíře a cíle Reynaers Group

Dlouhodobými cíli naší společnosti jsou udržitelnost a spokojenost zaměstnanců. Proto ve zprávě týkající se výhledů a vizí Reynaers Group nesmí ani jeden z faktorů chybět.

PŘEČÍST »

Spojte se s námi

Přineste inovaci do svého domova. Ozvěte se nám a my s vám pomůžeme s výběrem.