Futuristická stavba na českém venkově

V této velice moderní stavbě bydlí mladá rodina s dvěma dětma. Lokalita tohoto domu je v Hranicích na Moravě velice žádaná. Aby také ne, když tamní příroda je tak nádherná a okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Z celého domu je cítit dotek kubistického stylu, který dominuje především v interiéru. Architekt Zdeněk Beránek si tu hrál s monotónností, kterou kompenzuje netradičními tvary. Stavbě v nich dominuje geometrie a zaoblenost. Futurismus je tu vidět na každé hraně. Téměř jako by na louce přistál vesmírný koráb, může se zdát.

Futuristický vzhled domu dále dokonale podtrhávají okna MasterLine 8. Ty jsou doplněny posuvným systémem CP 155 LS-HI Minergie a fasádou CW 50-SC, se kterými se skvěle kombinují. Tyto lehké systémy působí na stavbě minimalisticky a tvoří perfektní kontrast k výrazným extravagantním křivkám. Funkčnost a styl – tak by se jednoduše dal celý projekt pojmenovat.

ARCHITEKT: Zdeněk Beránek

REALIZÁTOR: KRESPO, s. r. o.

Sdílejte inspiraci

Tiskové zprávy

Otevřeli jsme nový showroom v Praze

Slavnostním otevřením za účasti našich dlouholetých partnerů jsme 22. září 2022 vdechli život prvnímu Showroomu Reynaers v České republice. Nově vzniklé prostory nejsou pouze výkladní

»
Rady, tipy, zajímavosti

Jak předcházet kondenzaci vody na oknech

Okna vašeho nového či stávajícího domu, kancelářské budovy nebo víceúčelové stavby se čas od času potýkají s kondenzací vody na oknech. Jedná se o poměrně

»

Spojte se s námi

Přineste inovaci do svého domova. Ozvěte se nám a my s vám pomůžeme s výběrem.