Futuristická stavba na českém venkově

Futuristická stavba na českém venkově

V této velice moderní stavbě bydlí mladá rodina s dvěma dětma. Lokalita tohoto domu je v Hranicích na Moravě velice žádaná. Aby také ne, když tamní příroda je tak nádherná a okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Z celého domu je cítit dotek kubistického stylu, který dominuje především v interiéru. Architekt Zdeněk Beránek si tu hrál s monotónností, kterou kompenzuje netradičními tvary. Stavbě v nich dominuje geometrie a zaoblenost. Futurismus je tu vidět na každé hraně. Téměř jako by na louce přistál vesmírný koráb, může se zdát.

Futuristický vzhled domu dále dokonale podtrhávají okna MasterLine 8. Ty jsou doplněny posuvným systémem CP 155 LS-HI Minergie a fasádou CW 50-SC, se kterými se skvěle kombinují. Tyto lehké systémy působí na stavbě minimalisticky a tvoří perfektní kontrast k výrazným extravagantním křivkám. Funkčnost a styl – tak by se jednoduše dal celý projekt pojmenovat.

ARCHITEKT: Zdeněk Beránek

REALIZÁTOR: KRESPO, s. r. o.

Sdílejte inspiraci

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Novinky

Pilíře a cíle Reynaers Group

Dlouhodobými cíli naší společnosti jsou udržitelnost a spokojenost zaměstnanců. Proto ve zprávě týkající se výhledů a vizí Reynaers Group nesmí ani jeden z faktorů chybět.

PŘEČÍST »

Spojte se s námi

Přineste inovaci do svého domova. Ozvěte se nám a my s vám pomůžeme s výběrem.